گسترش همکاری مجتمع دخانیات گیلان و قطعه سازان داخلی

گسترش همکاری مجتمع دخانیات گیلان و قطعه سازان داخلی
در راستای حمایت از تولید ملی و گسترش همکاری مجتمع دخانیات گیلان و قطعه سازان داخلی طی مراسمی از قطعه سازان، فروشگاههای برتر و کارپردازان مجتمع دخانیات گیلان تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم مهندس زکی پور مدیریت مجتمع دخانیات گیلان ؛ هدف از برگزاری این جلسه را تقدیر از تلاش و همکاری مسئولانه قطعه سازان ، پشتیبانان صنعت و پیگیری مشکلات احتمالی، راهکارهای بهبود کیفیت و کمیت همکاری وسیع در فرایندهای سفارش گذاری تامین ساخت و پرداخت دانستند و و این چنین اظهار داشت؛ تفکر سیستمی و خرد جمعی میتواند راهگشای ما در بسیاری از امور و رسیدن به موفقیت باشد.
در ابتدای جلسه علیرضا اخوان، رئیس تدارکات مجتمع ضمن خوش آمدگویی به قطعه سازان و بیان مشکلات حوزه تدارکات، معظل اصلی قطعه سازان را سه عنصر رفع بحران نقدینگی، مشکلات تامین مواد اولیه و اصلاح جایگاه تخریب شده صنعت خواند و گفت: ما باید بستری مناسب برای بومی سازی قطعات داخلی ایجاد کنیم تا با تکیه به دانش قطعه سازان داخلی علاوه بر توسعه زنجیره تامین و خود کفایی در تولید سهم به سزایی در میزان اشتغال زایی در گیلان داشته باشیم.
اخوان خاطر نشان کرد: ما باید افزایش تولید خود را با اتکا به ظرفیت قطعه سازان داخلی در نظر بگیریم و در این راه حمایت همه حوزه ها را باید در بر داشته باشیم.
 در ادامه مهندس زکی پور ضمن تقدیر از تلاش قطعه سازانی که در طول سنوات گذشته با مجتمع دخانیات گیلان همکاری مستمر داشتند ، قطعه سازان را پشتوانه های حقیقی دانستند که پشتیبان کار و صنعت در کشور هستند و ضمن تشکر از حضور مسئولانه و دلسوزانه قطعه سازان از جای جای کشور در این نشست و هم اندیشی مشترک ابراز داشتند مجتمع دخانیات گیلان بعنوان یکی از بزرگترین مجتمع های دخانیات خاورمیانه همواره نقشی پیشرو در اعتلای صنعت این مرز و بوم داشته و در این راه همیشه تکیه و اعتماد بر دستان و توان مهندسین و صنعتگران داخلی داشته است.
وی همچنان اظهار نمود ، همکاری پویا در این مجال و برهه سبب پیشرفت و بالندگی صنایع و صنعتگران پشتیبان می گردد .
همچنین مهندس زکی پور بازدید از کارگاه های قطعه سازی را دستور کار خود قرار خواهیم داد زیرا این اتفاق باعث می شود تا هم به دانش خود کمک کنیم و هم بسیاری از تجارب را به کارگاه ها منتقل نماییم.
در ادامه مهندس وهابی معاون اداری و پشتیبانی به ایراد سخن پرداخت و ضمن خیر مقدم به مهمانان عزیز وخوشحالی از بابت اینکه در این جمع حضوردارند گفت : این قطعه سازان هستند که با خدمات ارزنده خودشان حیات مجتمع را رقم میزنند و اظهار داشت خروجی این جلسه این باشد که با توجه به اینکه ما یک سازمان صنعتی هستیم و به جهت اهمیت موضوع تولید داخلی و مسئولیتی به عهده ما گذاشته خواهد شد اماده هرگونه همکاری با شما عزیزان و تسریع در روند پرداخت مطالبات شما بزرگواران هستیم ، باید توجه خاص به ظرفیتها وپتانسیل های داخل گیلان شود ،  بنده اعتقاد دارم که ان چنان که شاید و باید هنوز از این ظرفیتها به طور کامل استفاده نشده واین وظیفه ماست که مسئولیت داریم.
در ادامه  هرکدام از صنعتگران حوزه قطعه سازی و تامین قطعه ضمن معرفی توانایی و سوابق همکاری به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای بهبود همکاری پرداختند.
در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس و تندیس از طرف مدیریت مجتمع دخانیات گیلان از زحمات و تلاشهای قطعه سازان و همکاران کارپرداز مجتمع تجلیل به عمل آمد.
مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی امید نویس محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.