نخستین شماره‌ مجله‌ی “وزن دنیا” در رشت، رونمایی می‌شود

نخستین شماره‌ مجله‌ی “وزن دنیا” در رشت، رونمایی می‌شود

چهارشنبه ۲۹ خرداد، ساعتِ ۱۹؛
نخستین شماره‌ مجله‌ی “وزن دنیا” در رشت، خانه‌ فرهنگ گیلان رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار امید نویس، نخستین شماره‌ی ماهنامه‌ی “وزن دنیا”، با شعار “رسانه‌ی شعر ایران” که به تازگی منتشر شده است، پس از رونمایی در تهران، این‌بار در رشت، خانه‌ی فرهنگ‌ گیلان رونمایی خواهد شد. مراسم رونمایی این مجله با حضور اعضای تحریریه‌اش، همراه با شعرخوانی جمعی از شاعران گیلان و همچنین حضور اهالی شناخته‌شده‌ی فرهنگ و هنر، عصر چهارشنبه، ۲۸ خرداد، ساعتِ ۱۹ در عمارت تاریخی خانه فرهنگ برگزار خواهد شد.
*
گفتنی‌ست که در این مجله‌ی سراسری، در این شماره، صفحاتی به شعرِ شاعران گیلان اختصاص پیدا کرده و همچنین پرونده‌ای درباره‌ی هوشنگ بادیه‌نشین، شاعر پیش روی گیلانی در دهه‌های ۳۰ و ۴۰ تدارک دیده‌اند.
*
آدرس سایت این مجله www.vaznedonya.ir است و علاقه‌مندان به شعر می‌توانند وزن دنیا را با آدرس @vaznedonya در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.
پوریا سوری؛ صاحب امتیاز و مدیرمسئول این ماهنامه تخصصی است و شورای سردبیری مجله را علی مسعودی‌نیا، سیدفرزام حسینی و پوریا سوری تشکیل می‌دهند و رئوف عاشوری دبیری تحریریه را برعهده دارد.
«وزن دنیا» در ۲۰۸ صفحه و با قیمت ۳۰هزار تومان هم‌اکنون در کتابفروشی‌ها و کیوسک‌های مطبوعاتی منتخب در سراسر ایران در دسترس علاقه‌مندان است.

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی امید نویس محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.