دوره آموزش بورس برای خبرنگاران گیلانی برگزار می شود

دوره آموزش بورس برای خبرنگاران گیلانی برگزار می شود

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری دوره آموزش بورس برای خبرنگاران این استان با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری امید نویس فیروز فاضلی در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با اشاره به نقش رسانه در آگاهی بخشی جامعه، اظهار کرد: در حوزه بورس و سرمایه گذاری نیز رسانه نقش مهمی ایفا می کند.

وی با بیان اینکه یکی از لازمه های موفقیت در حوزه سرمایه گذاری داشتن صبر است، افزود: نتیجه   بخش بودن سرمایه گذاری زمان بر بوده و کسی که صبور نیست نباید وارد حوزه سرمایه گذاری و بورس شود.

این مسئول فرهنگی با اشاره به شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «رونق تولید» نامگذاری شده است، گفت: برای تحقق رونق تولید و اقتصاد مقاومتی باید به گونه ای عمل کنیم که از ظرفیت های بی شمار سرمایه   گذاری در ایران در راستای تحقق شعار سال استفاده شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه امروز جوانان ایرانی نسبت به هر موضوعی آگاهی لازم را دارند و باید از این ظرفیت استفاده شود، تاکید کرد: باید از ظرفیت رسانه ها به صورت هدفمند برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید بهره برد.

وی از برگزاری دوره آموزش بورس برای خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: این دوره با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در رشت برگزار می شود.

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی امید نویس محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.