ماجرای هدایای شرکت دخانیات چه بود؟

ماجرای هدایای شرکت دخانیات چه بود؟

از شایعه تا واقعیت: طی روزهای گذشته هدیه داده شده به خبرنگاران در مراسم تودیع افضلی و معارفه محمد شیخان مدیرعامل جدید شرکت دخانیات ایران خبرساز شد.

برخی رسانه‌ها با انتشار عکس‌هایی از پاکت سیگارهایی مدعی شدند که این هدیه‌ای بوده که محمد شیخان؛ مدیرعامل جدید شرکت دخانیات ایران به خبرنگاران اهدا کرده است.

البته با توجه به این که مراسم معارفه ۲۰ آذرماه بوده و طبق روال اینکه برگزاری مراسم با روابط عمومی مجموعه است به نظر می‌رسد او نقشی در این هدایا نداشته و هدایا توسط تیم سابق انجام شده است.

شیخان همچنین به هدایای عجیب روز معارفه‌اش واکنش نشان داد و نوشت: سالهاست که برای میهمانان گرانقدر شرکت دخانیات (از جمله خبرنگاران عزیز)، بسته‌ی تعریف شده‌ای شامل محصولات تولید داخل همین شرکت، در قالب هدیه تقدیم می‌شده که من هم امروز عصر و پس از مراسم تکریم و معارفه، از این روند مطلع شدم. از همکارانم خواستم این روند، دیگر تکرار نشود.

البته به نظر می‌رسد که ایجاد این حاشیه برای شیخان بی‌ربط به صحبت‌هایش در روز معارفه‌اش نباشد. او در روز معارفه به قرارداد دولت های قبل با شرکت‌های خارجی دخانیات اشاره کرده بود و گفته بود: “آنهایی که سال ۸۱ پای شرکت های خارجی را به صنعت دخانیات باز کردند، خیانت کردند و اکنون ما شاهد این هستیم که سهم زیادی از بازار داخل ما متعلق به شرکت های خارجی بوده است.”

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی امید نویس محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.